11 Şubat 2010 Perşembe

Kedi kanı içen kadın tüyler ürpertti


Bodrum'u ayağa kaldırdı!.. Gözaltına alındı fakat serbest bırakıldı... Kedi kesen cani kadın kameralar karşısında bakın neler söyledi?
Tatil için geldiği Bodrum'da kaldığı otel ve pansiyonda üç kediyi boğarak öldürdükten sonra kanını içtiği iddiasıyla götürüldüğü Emniyet Müdürlüğü'nde ifadesi alındıktan sonra savcının talimatı ile serbest bırakıldı.

Hakkında mala zarar verme suçundan adli işlem yapıldıktan sonra, Bodrum dışına çıkarılmak üzere polisler tarafından bir otobüse bindirilen S.S.'yı DHA muhabirleri, Bodrum-Milas Karayolu'nun 30'uncu kilometresindeki Koru Köyü yakınlarında otostop yaparken bulundu.

Siyah etek, siyah mont, siyah çizme, siyah çorap, beyaz kazak giyen S.S. rahat hareketleriyle dikkat çekti.

AKLINA ESTİKÇE KEDİ KESİYOR

Fotoğraf ve görüntüsünün çekilmesine önce tepki gösterip kaçmak isteyen, daha sonra da durup soruları yanıtlayan S.S.'nin beyaz kazağının göğüs bölümünde kırmızı lekeler bulunduğu görüldü. Boynunda haç kolye asılı olan ve kendini ‘Natali’ olarak tanıttığını belirten S.S. beş yıldızlı otellerin animasyon ve restoran bölümlerinde çalıştığını, kış aylarında şehir şehir dolaştığını, rahat bir şekilde de aklına estiğinde kedi kestiğini söyledi.

BİR KAÇ KEDİ KESTİYSEM NE OLMUŞ!

S.S. “Birkaç kedi doğradıysam ne olmuş? Bunun ne suçu var ki? Olayı büyütmeyin. Kedileri doğradım diye beni televizyona çıkartmayın. S... gidin. Ayrıca bu işi sadece ben mi yapıyorum? Herkes bu işi yapıyor. Moda oldu oğlum bu moda” dedi.

MUHABİRİN SORUSUNA ŞAŞIRTAN CEVAP

S.S. DHA muhabirin “Kedileri öldürdükten sonra kanını içiyormuşsunuz doğru mu?” sorusuna uzun süre gülerek “Sakıncası mı var” diye yanıt verdi. S.S. daha sonra durdurduğu bir kamyona binerek Milas'a doğru gitti.

Diğer yandan, Bodrum Hayvan Hakları Derneği Başkanı Füsun Uslu yaptığı açıklamada “Bodrum Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunarak bu vahşeti işleyen kadının acilen yakalanmasını ve tedavi görebileceği bir merkeze yönlendirilmesi talebinde bulunduk. Bu kadın Bodrum’un dışına çıkarıldı ancak toplumun içine itildi. Devlet biran önce kadını koruma altına alıp tedavi ettirilmeli. Aksi takdirde bu kadının hayvanlara, insana her türlü canlıya vereceği zarardan devlet sorumlu olacak” dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder