19 Aralık 2009 Cumartesi

Liseli kızlar tekme tokat dövüştü


Dün akşam saatlerinde okullarından çıkan Kız Meslek ve Anadolu Meslek Lisesi öğrencileri olduğu sanılan yaklaşık 30 kişilik bir kız grubu, bilinmeyen bir nedende dolayı birbirine girdi. Kavga görüntülere böyle yansıdı:


Van'da dersten çıkan liseli kızların akşam saatlerinde sokağa taşınan kavgası, esnafların araya girmesiyle son buldu.

Dün akşam saatlerinde okullarından çıkan Kız Meslek ve Anadolu Meslek Lisesi öğrencileri olduğu sanılan yaklaşık 30 kişilik bir kız grubu, bilinmeyen bir nedende dolayı Kazım Karabekir Caddesi üzerinde önce birbirleri ile yüksek sesle bağırdılar ve ardında da kavga etmeye başladılar.

Bazı kız öğrenciler bağıran arkadaşlarını sakinleştirmeye çalıştıysa da kalabalığın arasında bulunan bazı kız öğrenciler birbirine saldırmaya başladı. Kar yağışına rağmen üzerindeki ceketini çıkaran bir kız öğrencinin arkadaşları tarafından engellenmesi de sonuç vermedi. Arkadaşların elinde kurtulan ve ismi öğrenilmeyen kız öğrenci, içine girdiği kalabalıktan bulunan bir öğrenciye tekme ve tokatla saldırmaya başladı.

Bu öğrencinin de tekme ile karşılık vermesi üzerine yaşanan kavga ve kargaşa, çevrede bulunan bir kaç esnaf ile bazı erkek öğrencilerin araya girmesi ile yatıştırıldı. Esnaf kavga büyümeden yatıştırırken, kızların guruplar halinde farklı yönlere gitmesi ile kavga sona erdi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder